Webové sídlo obce Závod!|utorok, 30 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » OZNAM | Kritická situácia na vodárni aj počas nasledujúceho víkendu

OZNAM | Kritická situácia na vodárni aj počas nasledujúceho víkendu

Aktualizované:21.6.2021

Ani počas týždňa sa spotreba vody neznížila na úroveň aby sa doplnil vodojem aspoň na polovicu. Preto očakávame, že aj počas nasledujúcich víkendov bude dochádzať k poklesu tlaku v systéme.

V dôsledku nedisciplinovanosti a arogancie niektorých odberateľov obecnej vody nastala v týchto dňoch kritická situácia v dodávke vody. Oznamujeme všetkým, že v prípade poklesu tlaku v podvečerných hodinách sa obec bude snažiť vyrovnať tlak v systéme jednorazovým zvýšením – v čase medzi 20.00 – 23.00 h.

Pripomíname odberateľom vody z obecného vodovodu, že stále platí zákaz polievania a zavlažovania záhrad, trávnikov pitnou vodou z obecného vodovodu.