Termíny zápasov ŠK Závod – Jarná sezóna 2018
Termínový rozpis zápasov mužstiev ŠK Závod jarná časť súťažného ročníka 2017/2018
DÁTUM | ČAS | ZÁPAS | KATEGÓRIA | DOPR |
NE 11.03.2018 | 14:30 | ZÁVOD – CFK Cajla | A mužstvo | X |
SO 17.03.2018 | 15:00 | Lamač – ZÁVOD | A mužstvo | |
NE 25.03.2018 | 10:30 | CFK Cajla – ZÁVOD | U13 | |
NE 25.03.2018 | 15:00 | ZÁVOD – Viničné | A mužstvo | X |
NE 01.04.2018 | 13:30 | ZÁVOD – Modra | U13 | X |
NE 01.04.2018 | 16:30 | Čunovo – ZÁVOD | A mužstvo | |
NE 08.04.2018 | 9:30 | Láb – ZÁVOD | U11 | |
NE 08.04.2018 | 11:00 | ZÁVOD – Inter | U9 | X |
NE 08.04.2018 | 14:00 | Kostolište – ZÁVOD | U13 | |
NE 08.04.2018 | 16:30 | ZÁVOD – Kalinkovo | A mužstvo | X |
SO 14.04.2018 | 9:00 | Nov.Dedinka – ZÁVOD | U9 | |
SO 14.04.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Vysoká | U11 | X |
SO 14.04.2018 | ZÁVOD voľno | U13 | X | |
NE 15.04.2018 | 17:00 | Kráľová – ZÁVOD | A mužstvo | |
NE 22.04.2018 | 14:00 | ZÁVOD – Láb | U13 | X |
NE 22.04.2018 | 14:30 | Jakubov – ZÁVOD | U11 | |
NE 22.04.2018 | ZÁVOD voľno | U9 | X | |
NE 22.04.2018 | 17:00 | ZÁVOD – V. Leváre | A mužstvo | X |
SO 28.04.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Lozorno | U11 | X |
NE 29.04.2018 | 10:00 | Šenkvice – ZÁVOD | U13 | |
NE 29.04.2018 | 11:00 | Bernolákovo – ZÁVOD | U9 | |
NE 29.04.2018 | 17:00 | Karlova Ves – ZÁVOD | A mužstvo | |
UT 01.05.2018 | 11:00 | ZÁVOD – Vištuk | U13 | X |
UT 01.05.2018 | 14:00 | Sološnica – ZÁVOD | U11 | |
SO 05.05.2018 | ZÁVOD voľno | U9 | X | |
NE 06.05.2018 | 11:00 | Rohožník – ZÁVOD | U11 | |
NE 06.05.2018 | 14:30 | Sološnica – ZÁVOD | U13 | |
NE 06.05.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Malacky | A mužstvo | X |
ST 09.05.2018 | 17:30 | Limbach – ZÁVOD | A mužstvo | |
SO 12.05.2018 | 10:15 | Kalinkovo – ZÁVOD | U9 | |
NE 13.05.2018 | 10:30 | Borinka – ZÁVOD | U11 | |
NE 13.05.2018 | 14:00 | ZÁVOD – Rohožník | U13 | X |
NE 13.05.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Jakubov | A mužstvo | X |
SO 19.05.2018 | 9:30 | Žol.Malacky – ZÁVOD | U13 | |
SO 19.05.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Stupava | U11 | X |
NE 20.05.2018 | 11:00 | ZÁVOD – Stupava | U9 | X |
NE 20.05.2018 | 17:00 | Rusovce – ZÁVOD | A mužstvo | |
UT 22.05.2018 | 18:00 | ZÁVOD – Rohožník | U9 | X |
UT 22.05.2018 | 18:00 | ZÁVOD – Zohor | U11 | X |
SO 26.05.2018 | 10:30 | Kostolište – ZÁVOD | U11 | |
SO 26.05.2018 | 14:30 | Báhoň – ZÁVOD | U9 | |
NE 27.05.2018 | 14:00 | ZÁVOD – Grinava | U13 | X |
NE 27.05.2018 | 17:00 | ZÁVOD – Slov. Grob | A mužstvo | X |
SO 02.06.2018 | ZÁVOD voľno | U13 | X | |
SO 02.06.2018 | 17:30 | ZÁVOD – Studienka | U11 | X |
NE 03.06.2018 | 11:00 | ZÁVOD – Scorpions | U9 | X |
NE 03.06.2018 | 17:30 | ZÁVOD – Vrakuňa | A mužstvo | X |
UT 05.06.2018 | 18:00 | Gajary – ZÁVOD | U11 | |
SO 09.06.2018 | 17:30 | ZÁVOD – V. Leváre | U11 | X |
NE 10.06.2018 | ZÁVOD voľno | U13 | X | |
NE 10.06.2018 | 11:00 | Malinovo – ZÁVOD | U9 | |
NE 10.06.2018 | 17:30 | Domino – ZÁVOD | A mužstvo |
Kategória: Info Šport