Webové sídlo obce Závod!|piatok, február 28, 2020
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Termíny zápasov ŠK Závod – Jarná sezóna 2018
  • Hladaj :

Termíny zápasov ŠK Závod – Jarná sezóna 2018 

Termínový rozpis zápasov 

mužstiev ŠK Závod
 
jarná časť súťažného ročníka 

2017/2018


DÁTUM ČAS ZÁPAS KATEGÓRIA DOPR
NE 11.03.2018 14:30 ZÁVOD – CFK Cajla A mužstvo X
SO 17.03.2018 15:00  Lamač – ZÁVOD A mužstvo  
NE 25.03.2018 10:30 CFK Cajla – ZÁVOD U13  
NE 25.03.2018 15:00 ZÁVOD – Viničné   A mužstvo X
NE 01.04.2018 13:30  ZÁVOD – Modra   U13 X
NE 01.04.2018 16:30 Čunovo – ZÁVOD A mužstvo  
 NE 08.04.2018 9:30 Láb – ZÁVOD U11  
NE 08.04.2018 11:00 ZÁVOD – Inter   U9 X
NE 08.04.2018 14:00 Kostolište – ZÁVOD U13  
NE 08.04.2018 16:30 ZÁVOD – Kalinkovo A mužstvo X
SO 14.04.2018 9:00 Nov.Dedinka – ZÁVOD U9  
SO 14.04.2018 17:00 ZÁVOD – Vysoká U11 X
SO 14.04.2018   ZÁVOD  voľno U13 X
NE 15.04.2018 17:00 Kráľová – ZÁVOD A mužstvo  
NE 22.04.2018 14:00 ZÁVOD – Láb U13 X
NE 22.04.2018 14:30   Jakubov – ZÁVOD U11  
NE 22.04.2018   ZÁVOD  voľno U9 X
NE 22.04.2018 17:00 ZÁVOD – V. Leváre A mužstvo X
SO 28.04.2018 17:00 ZÁVOD – Lozorno U11 X
NE 29.04.2018 10:00 Šenkvice – ZÁVOD U13  
NE 29.04.2018 11:00  Bernolákovo – ZÁVOD U9  
NE 29.04.2018 17:00 Karlova Ves – ZÁVOD A mužstvo  
UT 01.05.2018 11:00 ZÁVOD – Vištuk U13 X
UT 01.05.2018 14:00  Sološnica – ZÁVOD U11  
SO 05.05.2018   ZÁVOD  voľno U9 X
NE 06.05.2018 11:00  Rohožník – ZÁVOD   U11  
NE 06.05.2018 14:30 Sološnica – ZÁVOD U13  
NE 06.05.2018 17:00 ZÁVOD – Malacky A mužstvo X
ST 09.05.2018 17:30 Limbach – ZÁVOD A mužstvo  
SO 12.05.2018 10:15 Kalinkovo – ZÁVOD U9  
NE 13.05.2018 10:30  Borinka – ZÁVOD U11  
NE 13.05.2018 14:00 ZÁVOD – Rohožník U13 X
NE 13.05.2018 17:00 ZÁVOD – Jakubov   A mužstvo X
SO 19.05.2018 9:30 Žol.Malacky – ZÁVOD U13  
SO 19.05.2018 17:00 ZÁVOD – Stupava   U11 X
NE 20.05.2018 11:00 ZÁVOD – Stupava   U9 X
NE 20.05.2018 17:00 Rusovce – ZÁVOD A mužstvo  
UT 22.05.2018 18:00 ZÁVOD – Rohožník U9 X
UT 22.05.2018 18:00     ZÁVOD – Zohor   U11 X
SO 26.05.2018 10:30  Kostolište – ZÁVOD U11  
SO 26.05.2018 14:30  Báhoň – ZÁVOD U9  
NE 27.05.2018 14:00 ZÁVOD – Grinava U13 X
NE 27.05.2018 17:00 ZÁVOD – Slov. Grob A mužstvo X
SO 02.06.2018   ZÁVOD  voľno U13 X
SO 02.06.2018 17:30 ZÁVOD – Studienka   U11 X
NE 03.06.2018 11:00 ZÁVOD – Scorpions U9 X
NE 03.06.2018 17:30 ZÁVOD – Vrakuňa   A mužstvo X
UT 05.06.2018 18:00  Gajary – ZÁVOD U11  
SO 09.06.2018 17:30 ZÁVOD – V. Leváre U11 X
NE 10.06.2018   ZÁVOD  voľno U13 X
NE 10.06.2018 11:00 Malinovo – ZÁVOD U9  
NE 10.06.2018 17:30  Domino – ZÁVOD A mužstvo