Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024

Máme leto, máme aj požiare! + VIDEO

Požiar pri Závode 2

Požiar pri Závode

Všetci dobre vieme, že  v čase letných horúčav  sa každoročne potýkame aj so zvýšeným počtom požiarov. Tento rok však naši hasiči nemajú k dispozícii veľké auto s cisternou, nakoľko sa na ňom vykonáva generálna oprava.

Požiar pri Závode 1

Požiar pri Závode

Tento stav potrvá minimálne do septembra. U každého požiaru potrebujeme v takomto prípade pomoc profesionálov a títo musia prísť až z Malaciek.

Požiar pri Závode

Nie je to ďaleko, no vieme, že pri požiari  rátame každú sekundu do príchodu pomoci. Je preto na mieste, neustále mať na pamäti, aká hrozba je požiar a zároveň nezanedbať  žiadnu prevenciu pred ním.

Požiar pri Závode

Prinášame Vám zopár pohľadov na jeden z požiarov v našej obci, s ktorým sme  zápasili práve v uplynulých dňoch. O tom, že oheň je dobrý sluha ale zlý pán, sa môžeme presvedčiť na vlastné oči…