Webové sídlo obce Závod!|utorok, 18 júna, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » Prieskum spokojnosti cestujúcich so službami spoločnosti ARRIVA

Prieskum spokojnosti cestujúcich so službami spoločnosti ARRIVA 

Spoločnosť ARRIVA odštartovala na celom Slovensku už tretí ročník veľkého Prieskumu spokojnosti cestujúcich.

V online prieskume, ktorý potrvá do 22. decembra, budú môcť cestujúci odpovedať na 12 otázok, pričom každý, kto sa zapojí do prieskumu, sa môže zároveň zaregistrovať do súťaže, v ktorej budú každý mesiac vyžrebovaní 15 výhercovia atraktívnych cien.

Do prieskumu sa môže zapojiť každý, kto využíva služby niektorej zo spoločností ARRIVA a do 22. decembra 2022 vyplní dotazník na stránke www.arriva.sk/prieskum. Otázky sú zamerané na hodnotenie kvality vozidlového parku, na spokojnosť s dostupnosťou informácií či dodržiavanie odchodov a príchodov autobusov, frekvenciu spojov, čistotu a poriadok v autobusoch, ale aj na komunikáciu a správanie vodičov.

Respondenti, ktorí sa rozhodnú vyplniť dotazník, sa môžu zaregistrovať do žrebovania o zaujímavé ceny. Stačí zadať e-mailovú adresu a súhlasiť s podmienkami súťaže. Na začiatku novembra, decembra a januára vyžrebujeme vždy 15 výhercov, ktorí dostanú jednu z troch cien – elektronickú čítačku kníh, bezdrôtovú skladaciu počítačovú myš alebo izolovanú nerezovú termosku s logom spoločnosti ARRIVA. Účasť v žrebovaní samozrejme nie je povinná a dotazník možno odoslať aj anonymne.

Veľmi nám záleží na spokojnosti obyvateľov miest a obcí s našimi službami.
Spätná väzba je dôležitá nielen pre nás, ale aj pre objednávateľov mestskej a prímestskej dopravy. Pomáha nám totiž lepšie spoločne definovať rozsah a kvalitu objednávaných služieb a motivovať stále viac ľudí k tomu, aby nechali svoje autá doma. Výsledkom bude čistejší vzduch a lepšie životné prostredie, ale aj bezpečnejšie cesty a v neposlednom rade ekonomická úspora.


ARRIVA Slovakia a.s., Štúrova 72, 949 44 Nitra
www.arriva.sk