Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » Ako bude fungovať obecný úrad počas Vianoc?

Ako bude fungovať obecný úrad počas Vianoc?

Obecný úrad bude medzi vianočnými a novoročnými sviatkami otvorený podľa rozpisu nižšie.

V prípade úmrtia prosíme bezodkladne kontaktovať pracovníčku na telefónnom čísle 0911 827 301.

Stavebný úrad bude medzi sviatkami zatvorený až do 12.01.2022.

Obecný úrad bude
vo štvrtok 23.12., vo štvrtok 30.12. a v piatok 31. 12.2021 pre verejnosť ZATVORENÝ.

Od 3. januára budú všetky referáty úradu, matrika, overovanie a ohlasovňa pobytu dostupné podľa platných pandemických opatrení: telefonicky, elektronicky alebo osobne v štandardných stránkových hodinách pre verejnosť.
V interiéri úradu platí povinnosť nosiť respirátor, vstup do úradu je regulovaný.

Aktuality z obecného úradu nájdete na webovom sídle obce alebo prostredníctvom obecného rozhlasu.

Zamestnanci Obecného úradu prajú obyvateľom obce Závod
šťastné a veselé Vianoce a veľa zdravia do nového roka 2022.