Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » OZNAM | Obec zabezpečí organizované očkovanie pre dôchodcov (prihlasovanie do 1.6.21 12:00)

Obec Závod organizuje dopravu na očkovanie proti COVID-19 pre občanov – dôchodcov, ktorí ešte nie sú zaočkovaní a majú záujem sa dať zaočkovať, pričom  nemajú  možnosť individuálne sa dopraviť do očkovacieho zariadenia, alebo  sa nevedia zaregistrovať do elektronického systému. Občania, ktorí sú odkázaný na doprovod, môžu prihlásiť na očkovanie aj sprevádzajúcu osobu.

Plánovaný termín očkovania: 5. júna 2021 (sobota).
Očkovacia vakcína: Pfizer/BioNTech.

Záujemci o očkovanie sa môžu nahlasovať na obecný úrad do utorka 1.júna do 12:00 hod. kontaktné t. č. 034 77 99 254.

Doprava do očkovacieho centra v Bratislave bude zabezpečená autobusom bezplatne. Po dohode s očkovacím centrom by mala byť čakacia doba v očkovacom centre minimálna.  Bližšie informácie o odchode autobusu v deň očkovania oznámime včas prostredníctvom MR príp. SMS správou.