Webové sídlo obce Závod!|sobota, 27 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » OZNAM | Žiadosť o očkovanie mobilnou jednotkou u Vás doma.

OZNAM | Žiadosť o očkovanie mobilnou jednotkou u Vás doma.

Obec Závod v spolupráci
s Bratislavským samosprávnym krajom ponúka
registráciu na OČKOVANIE MOBILNOU JEDNOTKOU.

Oprávnenými pre očkovanie sú obyvatelia, ktorí sa zo závažných dôvodov nemôžu dostaviť osobne do niektorého z očkovacích miest Bratislavského kraja (najmä ležiaci a nepohybliví pacienti).

Formulár slúži na zistenie záujmu o očkovanie mobilnou jednotkou. Vďaka tomu môžeme lepšie zmapovať dopyt po takejto službe a môžeme lepšie plánovať očkovacie kapacity.

Predtým, než formulár odošlete, prosím, uistite sa, že máte skutočne relevantný dôvod, aby k Vám prišla mobilná očkovacia jednotka. Ak viete prísť osobne alebo v doprovode na očkovacie miesto, ušetríte kapacitu výjazdového tímu pre ľudí, ktorí to naozaj potrebujú. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie.

1) Imobilným alebo ťažko mobilným obyvateľom Bratislavského kraja.
2) Ľuďom, ktorí sa nevedia sami dopraviť do očkovacieho centra
    (napríklad z dôvodu zlej dopravnej obslužnosti z miesta bydliska a pod.)
3) Pacientom so závažnou závažnou diagnózou, u ktorej je zvýšené riziko
    prenosu infekcie cestou do očkovacieho centra.
4) Ľuďom z marginalizovaných komunít.
Všetkým ostatným, ktorí sa vedia bez väčších komplikácií dostaviť do niektorého z očkovacích miest Bratislavského kraja. Vďaka tomu bude môcť mobilná očkovacia jednotka prísť tam, kde to ľudia naozaj potrebujú.
Vyplniť žiadosť

⇒           o očkovanie             ⇐