Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 28 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » OZNAM | Asistované sčítanie v Kultúrnom dome je UKONČENÉ

OZNAM | Asistované sčítanie v Kultúrnom dome je UKONČENÉ

DOSČÍTANIE

Prosíme aby sa sčítali formou asistovaného sčítania obyvatelia, ktorí nemali možnosť alebo technické vybavenie pri samosčítaní.
Zároveň majú možnosť sčítania sa aj tie rodiny, ktoré svoje deti nesčítali cez ich rodné číslo alebo rodinný príslušníci ktorí im zomreli v tomto roku od 1.1.2021.

V prípade vášho záujmu o asistované sčítanie sa stačí spojiť s príslušnou kontaktnou osobou telefonicky
alebo prísť s občianským preukazom na Obecný úrad kde je zriadené kontaktné miesto pre sčítanie obyvateľov.

Asistované sčítanie je v termíne
od 3. mája do 13. júna.

Asistované sčítanie predstavuje takú formu sčítania, pri ktorej na zabezpečenie svojej povinnosti sčítať sa obyvateľovi pomôže mobilný alebo stacionárny asistent.
Obec Závod má pre svojich obyvateľov k dispozícii 2 mobilných sčítacích asistentov a jedného stacionárneho sčítacieho asistenta.

Obyvatelia môžu požiadať o mobilného asistenta sčítania aj cez služby callcentra, tel. č. 02 20924919,
alebo priamo na Obecný úrad 034 7799 324 a na mobilné číslo kontaktnej osoby: 0911 827 301

Stacionárny sčítací asistent

Je k dispozícii v Kultúrnom dome v Klube KD počas stránkových hodín Obecného úradu.

Mobilný sčítací asistent

Mobilní sčítací asistenti budú k dispozícii následne po telefonickej dohode, kde si dohodnete termín ich návštevy u Vás.