Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » COVID-19 | Epidemiologická situácia v obci

COVID-19 | Epidemiologická situácia v obci

V posledných dňoch sa situácia v počte nakazených v našej obci zhoršila. Cez víkend sme mali podľa stanoviska RÚVZ piatich pozitívnych občanov v našej obci, z toho jednu učiteľku.

Naša škola sa nachádza v oranžovej zóne. Vedenie školy už vykonalo potrebné opatrenia, ktoré aj zverejnilo na svojej web stránke a oznámilo rodičom.

Upozorňujeme, že všetci, ktorí boli v kontakte s občanmi u ktorých bol test na COVID pozitívny, majú povinnosť ísť na testy. RÚVZ bude u všetkých konať formou rozhodnutí.

Obec dnešným dňom zrušila všetky aktivity u ktorých dochádzalo k zhromažďovaniu ľudí v našej obci. Futbalové zápasy budú do odvolania bez prítomnosti divákov. Ďalšie opatrenia sa budú vyhodnocovať na základe vývoja pandémie v našej obci a rozhodnutí RÚVZ.

Žiadame dôrazne občanov, aby dodržiavali všetky bezpečnostné nariadenia a nepodceňovali vážnosť situácie.