Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » 8.3.2020 | Informácia zo zasadnutia Krízového štábu v Závode v súvislosti s COVID-19

Krízový štáb obce Závod

1.Nariaďuje prerušiť prevádzku Základnej školy a materskej škôlky v obci Závod na dobu jedného týždňa a to od 9.3.2020 do 13.3.2020. Na základe tohoto oznamuje rodičom, že základná škola a materská škola bude počas celého týždňa zatvorená z preventívnych dôvodov.

2.Nariaďuje zrušiť v termíne od 9.3.2020 do 15.3.2020 hromadné podujatia v celej obci. Ide o preventívne opatrenia s cieľom zamedziť šíreniu nákazy ešte v samotnom počiatku.

3.Oznamuje občanom, že Obecný úrad bude fungovať v normálnom režime, no do odvolania nebude možné na obecnom úrade platiť v hotovosti. (Zavádza sa bezhotovostný styk… )

4.Vyzýva prevádzky ktoré pôsobia na území obce, aby dbali na zvýšené hygienické opatrenia na zamedzenie šírenia vírusu, ochranu zamestnancov a klientov.

5.Vyzýva všetkých občanov na zvýšenú opatrnosť a sledovanie webových stránok Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, kde sú uvedené podrobné informácie ohľadom preventívnych opatrení na zamedzenie šírenia nákazy. www.uvzsr.sk

V Závode  dňa 8.3.2020

Ing. Peter Vrablec v.r.