Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 18 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » Informácia | BSK – Rozdelení ulíc obce Závod ako zdravotný obvod

Informácia | BSK – Rozdelení ulíc obce Závod ako zdravotný obvod

Informácia Bratislavského samosprávneho kraja o rozdelení ulíc obce Závod ako zdravotného obvodu po úmrtí MUDr. Bobeka

Všeobecný lekári pre dospelých rozdelený podľa ulíc
MUDr. Stankovská

Ulica Domky, Ulica Hajné, Ulica Hoštáky, Ulica Lipky, Ulica na Janáčke, Ulica nad Jazierkom, Ulica oslobodenia, Ulica pod borom, Ulica pod oborou, Ulica pri  Plavisku, Ulica za Štetinom, Ulica Záhradky, Ulica Záhumenice, Východná ulica.

⇒ INFORMÁCIE ⇐

MUDr. Lorencová

Brezová ulica, Družstevná ulica, Farská ulica, Gaštanová ulica, Kozia ulica, Mierová ulica, Nová ulica, Orechová ulica, Osada Priečne, Osada Šišoláky.

⇒ INFORMÁCIE  ⇐

MUDr. Račická

Pekárska ulica, Potočná ulica, Pribinova ulica, Priemyselná ulica, Priečna ulica, Puškinova ulica, Sokolská ulica, Stodolná ulica, Svätoplukova ulica, Školská ulica, Športová ulica, Štefánikova ulica, Štúrova ulica.

⇒ INFORMÁCIE ⇐

Na stránku e-vuc sú zverejnené informácie z registra zdravotníckych zariadení vedeného na BSK. Je možné si tam vyhľadať rôzne informácie o zdravotníckych zariadeniach, aj zdravotné obvody.