Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » OZNAM | Zdravotná dokumentácia presunutá na OZ BSK

OZNAM | Zdravotná dokumentácia presunutá na OZ BSK

Oznamujeme občanom, že na základe rozhodnutia Bratislavského samosprávneho kraja všetka zdravotná dokumentácia ambulancie MUDr. Bobeka bude v tomto týždni prevezená na odbor zdravotníctva Bratislavského samosprávneho kraja (OZ BSK).
Odbor zdravotníctva Bratislavského samosprávneho kraja zajtra 25. februára rozhodne o pridelení občanov našej obce do jednotlivých ambulancií všeobecných lekárov v Malackách, rozdelenie bude podľa ulíc, v ktorých občania bývajú.
O prerozdelení pacientov budeme včas informovať prostredníctvom miestneho rozhlasu a všetky informácie občania nájdu aj na webovom sídle našej obce.

Postup pri vyžiadaní zdravotnej dokumentácie (zdravotnej karty) pri individuálnom prechode k novému všeobecnému lekárovi je nasledovný, toto sa týka len pacientov ktorí si sami nájdu nového všeobecného lekára:

1.Kontaktovať resp. navštíviť nového lekára (novú ambulanciu)
2.
Na základe žiadanky si nový lekár sám vyžiada doručenie zdravotnej dokumentácie pacienta priamo do svojej ambulancie, t. z. že pacient si sám zdravotnú kartu nežiada, robí do za neho nový lekár.
3.Ostatní občania, ktorým určí lekára bratislavský samosprávny kraj, nemusia ihneď navštíviť jeho ambulanciu, stačí tak urobiť až v prípade zdravotných ťažkostí, potreby predpísania liekov a pod.

Zároveň oznamujeme, že MUDr. Černý ošetrí pacientov ešte aj zajtra 25. februára na ambulancii vo Veľkých Levároch, kde pacienti v prípade potreby vybavia aj pokračovanie resp. ukončenie práceneschopnosti.