Webové sídlo obce Závod!|piatok, august 17, 2018
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » POZOR ! Zberný dvor má nové pravidlá pre zelený odpad
  • Hladaj :

POZOR ! Zberný dvor má nové pravidlá pre zelený odpad

Od pondelka 12.2.2018 platia nové pravidlá pre ukladanie zeleného odpadu na zbernom dvore. Po novom sa zelený odpad skládkuje v priestore za zberným dvorom. Priestor je viditeľne označený smerovými tabuľami, takže nie je problém s orientáciou a ani novým miestom, ktoré je len zopár metrov od pôvodného.

Žiadame občanov, aby rešpektovali pravidlá separovaného odpadu a zelený odpad nemiešali s komunálnym a stavebným. V konečnom dôsledku za takúto bezohľadnosť doplatíme všetci, nakoľko zmiešaný odpad sa musí zaradiť do komunálneho odpadu, ktorého odvoz obec stojí ročne nie malé financie. Preto žiadame každého, kto sa s takýmto porušovaním pravidiel stretne, aby rázne zakročil v mene nás všetkých.