Webové sídlo obce Závod!|streda, 24 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » Krádež a poškodenie sôch sv. Bernadety v priebehu týždňa na dvoch miestach

Krádež a poškodenie sôch sv. Bernadety v priebehu týždňa na dvoch miestach

Poškodená socha sv. Bernadety v Marianke

MARIÁNKA – Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách vyšetrujú okolnosti, za akých boli poškodené dve sošky v areáli pútnického miesta Marianka pri Lurdskej jaskyni. V čase od 20.00 h 10. januára 2018 do 08.30 h 11. januára doposiaľ neznámy páchateľ osadenej soške zobrazujúcej Pannu Máriu odstránil spojené dlane. Informovali o tom TOPKY.SK .    Celý článok

ZÁVOD – Lurdská jaskynka

Ako sme publikovali v piatok článok a video, že v sobotu dňa 6.januára o 21:08 neznámy zlodej ukradol z kostolného parku sochu sv. Bernadety, v tom čase sme ešte nevedeli o poškodení alebo pokusu o krádež sochy sv. Bernadety v Marianke. Krádež v Závode bola nahlásená na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Malackách, kde boli spolu s nahlásením krádeže dodané aj záznamy z kamier v obci.

Naďalej zostáva otázka či tieto dva trestné činy spolu súvisia alebo ide len o neuveriteľnú zhodu náhod?

Topky.sk o tom tiež napísali:
čítať článok

Obyvatelia obcí na Záhorí sú pobúrení: „Obyvatelia obce Závod na Záhorí žijú v strachu. Vyčíňa tam neznámy páchateľ, ktorý občanom znepríjemňuje pokojný život.“