Webové sídlo obce Závod!|utorok, 30 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » FOTO NA TITULKU » Veľké jarné upratovanie 2019 | Poďakovanie + Fotogaléria

Veľké jarné upratovanie 2019 | Poďakovanie + Fotogaléria

Veľké jarné upratovanie je za nami, môže prísť Veľká Noc

Pri tohtoročnom upratovacom dni nás zastihlo nepriaznivé počasie. Je až neuveriteľné, že ráno ešte pred deviatou hodinou bolo priestranstvo pred KD zaplnené. Mohli ste zostať doma v suchu, no prišli ste. Ďakujeme, že ste prišli. Ukazujete, že obec Závod sa za posledné roky zmenila. A zmenila sa k lepšiemu. To zlepšenie, o ktoré sa už roky snažíme je tu a veríme, že aj tento upratovací deň nebol zbytočný. Veď dlh, ktorý splácame našej prírode, je stále ešte aktuálny.

Ďakujeme organizáciám ktoré sa zúčastnili. Sú to menovite:
DHZ Závod,
ŠK Závod,

Kynologický klub Závod,
FS Závodzan,
FSk Lanšper,
JDS Závod,
Závodský chuapci,
PaLS Závod,
DSS sv.Michala Závod,
PZ Závod,
COOP Jednota – členská základňa 78 Závod.

Veľké Jarné Upratovanie 2019 0002

Veľká vďaka patrí ZŠsMŠ a teda celému učiteľskému zboru našej školy aj škôlky a v neposlednom rade vďaka patrí aj podnikateľským subjektom, ktoré pomohli.

Ďakujeme aj všetkým jednotlivým obyvateľom obce,
ktorých bolo
na každej ulici mnoho.
Obetovali ste svoj čas a pomohli.

FOTOGALÉRIA