Webové sídlo obce Závod!|piatok, 19 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Nezaradené » Kam za Kultúrou v Závode…

Kam za Kultúrou v Závode…

V našej obci máme počas roka celé množstvo kultúrnych podujatí. Časť z nich poriada priamo obec a ostatné sú výsledkom práce našich organizácií a združení. Základným sprievodcom podujatiami je každý rok aktualizovaný :
Plán obecných podujatí na daný kalendárny rok. Tu nájdeme všetky hlavné aktivity, ktoré sa v obci uskutočnia. Organizácie a združenia ich plánujú tak, aby si nekonkurovali a zároveň sa mohli navzájom podporiť.

Ak si v  pláne obecných podujatí nájdeme aktivitu, ktorá nás zaujala a chceme o nej vedieť viac, je potrebné navštíviť zástupcov, alebo web stránku príslušnej organizácie. Takmer každá organizácia už má svoju stránku a svoje podujatie si vie aj patrične spropagovať. Viaceré už majú aj archív svojich podujatí z minulosti.

Obec sa snaží všetky akcie včas propagovať a tak isto je možné na obecnej stránke pozrieť aj históriu niektorých podujatí.

Najväčší výber ponúka obecný videoarchív.