Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Na Hodový turnaj sa usmialo slniečko : Zubaté

Na Hodový turnaj sa usmialo slniečko : Zubaté

Hodový Futbal 2015

Víťazi 24. ročníka hodového futbalového turnaja

Tak sa vraví, keď slniečko síce svieti, no nehreje. Tak bolo aj v hodový pondelok 28.9.2015. Akoby všetci futbalisti pozerali zatmenie mesiaca v predošlú noc a nestihli sa vyspať. Alebo práve naopak, dospávali deficit zo sobotňajšej zábavy? Nesmelý bol našťastie len začiatok. Potom už nebolo pochýb, že získať pohár je ozaj vecou prestíže. Bojovnosť a húževnatosť ste cítili na každom kroku. Keďže doping je na tomto turnaji povolený, výkony jednotlivcov boli často vyšperkované až na hranice možného. Okolo 13 hodiny si príliš veľké nasadenie odniesla aj zlomená noha. Našťastie z vážnejších nehôd bol tento úraz jediný.

Rekapitulácia 24. ročníka hodového futbalového turnaja o pohár starostu obce v roku 2015:

HodovyFut21. Plenkari   9 bodov
2. Tifosi        9 bodov
3. Uprchlíci  4 body
4. Noťasi      3 body
5. Benátky   1 bod

Pre pripomenutie víťaz za rok 2014: Benátky
Videli sme, že hráči predviedli turnaj plný emócií. Určite aj silne motivovaný zápasom našich s Trenčínom. Ukázali bojového ducha a túžbu víťaziť. Ďakujem týmto organizátorom turnaja za skvelú akciu. Dlhoročný záujem celej futbalovej obce svedčí o tom, že nejde o náhodu, ale o akciu, ktorá si zaslúži uznanie a podporu. Gratulujem víťazom a verím, že na budúci rok bude turnaj opäť príjemným jesenným osviežením.