Webové sídlo obce Závod!|sobota, 20 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » FS Závodzan zahral aj predsedovi NR SR

FS Závodzan zahral aj predsedovi NR SR

IMGP9175Dňa 25.júna 2015 takmer na pravé poludnie predseda parlamentu Peter Pellegrini svojím príhovorom oficiálne odštartoval už 15. ročník Dní vidieka. Zároveň prebral záštitu nad aktuálnym ročníkom. „Som veľmi rád, že sa darí už dlhé roky držať tradíciu, kedy môžu priestory Národnej rady SR zažívať Dni vidieka. Plánujme spoločne náš život na vidieku.“

IMGP9137K umocneniu tejto slávnostnej atmosféry veľmi pekne prispel aj náš FS Závodzan. Predviedol ukážky závodských piesní i tancov, zaspievali si s ním dokonca niektorí poslanci Národnej rady. Príjemnú povinnosť si nakoniec folkloristi spestrili mimoriadnou prehliadkou Parlamentu a Bratislavského hradu. Ďakujeme im za reprezentáciu našej obce.

IMGP9203FS Závodzan na Bratislavskom hradeIMGP9167

IMGP9215