Webové sídlo obce Závod!|streda, 1 mája, 2024

Život v našom zariadení – ROK 2024

ROK 2024

Jarné upratovanie

Aj v tomto roku sme sa aktívne zúčastnili Jarného upratovania  v obci Závod.  Skrášlili sme si okolie aj priestory v DSS. Po ukončení sme mali krátke posedenie z občerstvením.

MDŽ v zariadení

Tak ako každý rok i v tomto roku  sme nezabudli na naše klientky a spoločne sme oslávili MDŽ v našom zariadení. Každá klientka aj pracovníčka dostala malú pozornosť – kvet. Všetkým sme popriali všetko najlepšie a hlavne zdravie.

Výmena postelí

18.1.2024 sme úspešne ukončili výmenu starých polohovateľných postelí za nové. Teraz máme všetkých 18 postelí po výmene. Týmto krokom sme zase zvýšili štandard poskytovania sociálnych služieb. Zvýšil sa komfort pre klientov a zároveň sa uľahčila práca personálu. Táto výmena sa uskutočnila vďaka obci, ktorá financovala nákup postelí.

Ďakujeme.