Webové sídlo obce Závod!|pondelok, 29 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » Stretnutie s Tomášom o Afrike

Stretnutie s Tomášom o Afrike

Srdečne Vás pozývame na nedeľné pohostenie s polievkou a koláčmi, ktoré sa uskutoční túto nedeľu 24. marca o 12:00 v Pastoračnom centre na Družstevnej ulici.

Náš rodák Tomáš Rusňák, ktorý dlhoročne vedie dobrovoľnícku misiu v Afrike, spolu so svojím zverencom Eugenom, predstaví Centrum sv. Filipa Neriho v Keni. Podujatie má charitatívny rozmer, uskutoční sa na ňom veľkonočná burza, vrátane suvenírov z Afriky. Celý výťažok akcie je určený na podporu Centra sv. Filipa Neriho v Keni. Dozviete sa, ako dokáže náš rodák Tomáš v ďalekej krajine, 10 tisíc kilometrov od našej obce, pomáhať deťom z ulice. Stretneme sa v nedeľu na pravé poludnie v Pastoračnom centre.

Farské spoločenstvo Závod.