Webové sídlo obce Závod!|piatok, 19 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Nezaradené » Veľké jarné upratovanie v katastri obce Závod (XIII.ročník) | 01.04.2023

Veľké jarné upratovanie v katastri obce Závod (XIII.ročník) | 01.04.2023

Obec Závod oznamuje, že týždeň pred Veľkou nocou
v sobotu dňa 1. apríla 2023 od 9:00
sa uskutoční už XIII. ročník:

VEĽKÉ JARNÉ UPRATOVANIE

V prípade priaznivého počasia budeme čistiť dedinu a okolie našej obce.

Rodiny, mládež a všetkých občanov bývajúcich v našej obci žiadame o pomoc pri upratovaní okolia svojich domov, predzahrádok, kanálov, čistení parkovej zelene ale aj autobusových zastávok.

Zároveň žiadame aj o pomoc s likvidáciou čiernych skládok v okolí obce. Vyzývame aj organizácie, združenia ale aj podnikateľské subjekty pôsobiace v našej obci, aby sa zúčastnili a akýmkoľvek spôsobom pripojili do tejto akcie.

Ráno od 8:30 do 9:00 pred vchodom Kultúrneho domu pracovníci OÚ zabezpečia výdaj plastových vriec a ochranných pomôcok všetkým záujemcom a organizáciám.
Pri výdaji pomôcok nahlásite lokalitu ktorú budete čistiť.

Na tel.čísle: 034 77 99 312 môžete v čase od 10:00 do 12:00 nahlásiť miesta, z ktorých bude potrebné zozbieraný odpad poodvážať.
Tak tiež bude možnosť v tom čase si ešte osobne
vyzdvihnúť vrecia navyše na II.poschodí obecného úradu.

Ak sa počas soboty nestihne poodvážať vyzbieraný odpad z vyčistených lokalít, pracovníci OÚ dokončia odvoz cez týždeň.

Aj tento rok účastníkom jarného upratovania po vyčistení lokality, Obecný úrad v spolupráci s Pasienkovou a lesnou spoločnosťou, zabezpečí malé občerstvenie na futbalovom štadióne.
Pri vyzdvihnutí občerstvenia nahlásite lokalitu, ktorú ste čistili a súpisné číslo Vášho domu.

Ako každý rok, vám dopoludnie spríjemní obecný rozhlas hudbou rôznych žánrov a informáciami.