Webové sídlo obce Závod!|piatok, 19 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Hodový turnaj 2022 – S vetrom a dažďom opreteky

Hodový turnaj 2022 – S vetrom a dažďom opreteky

Bezpochyby ide o turnaj s najdlhšou tradíciou v našej obci. Už 30. krát sa stretli priaznivci futbalu na hodovom turnaji O pohár starostu Obce Závod. Päť tímov v skvelej nálade a so zmyslom pre humor sa stretlo po hodovej nedeli v pondelok ráno, aby dokázalo, že ten ich je najlepší.

Súťažné tímy v tomto roku boli:
Benátky, Černí baróni, Devils, Noťasi a
Starí páni

Ani počasie nesklamalo a opäť bojovalo proti všetkým. Silný vietor a občasný dážď hráčom nepomáhal. Ich výkony a vydarené akcie boli o to cennejšie.

Našťastie súboje sa skončili bez zranení (drobné zranenia nerátame 😊) a vskutku vydarený turnaj  tak ukončil tohtoročné Závodské michalské hody 2022.

Prekvapenie na záver.
Na organizovaní a realizácii turnaja sa celých 30 rokov podieľa najmä člen ŠK Závod Dušan Majzún. Hráči a priaznivci futbalu mu pripravili na záver turnaja malé prekvapenie. Z rúk starostu obce prijal pamätnú plaketu pripomínajúcu toto výročie a k nej  darčekový kôš plný dobrôt. Ďakujeme mu ešte raz aj touto formou a turnaju želáme ešte dlhý život plný zábavy a gólov.

Poradie víťazov tohtoročného Hodového turnaja
"O pohár starostu obce Závod"

1. Starí páni
2. Devils