Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » BajkBus z Bratislavy až do Plaveckého Mikuláša až do konca septembra.

BajkBus z Bratislavy až do Plaveckého Mikuláša až do konca septembra.

Za letnými dobrodružstvami vás dopravíme špeciálnymi autobusovými linkami. BajkBus vás aj s vaším bicyklom odvezie z Bratislavy až do Plaveckého Mikuláša

„Mnohí z vás si pravdepodobne nevedia predstaviť leto bez dovolenky pri mori. Je síce pravda, že more v našom kraji nemáme, ale všetko ostatné áno. Či už je to cykloturistika, splav, kúpanie, výlety po horách či hradoch, Bratislavský kraj ponúka nespočetné množstvo zaujímavých lokalít aj atrakcií. Tento rok vám odporúčam vyskúšať novinky – výlety autobusom."
uviedol predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Letná sezóna na Záhorí sa doteraz spájala s pojmom vláčik Záhoráčik.
Ten z dôvodu opravy železničnej trate nebude môcť tento rok premávať.
Bez výletov na Záhorie ale nadšenci cykloturistiky, turistiky a rodinných výletov určite nezostanú.

„Na výlet sa dá ísť aj autobusom a následne na bicykli. Trasa je takmer rovnaká ako jazdil vlak Záhoráčik. BajkBus začína na bratislavskej stanici Nivy a pokračuje cez Stupavu až do Plaveckého Mikuláša. Jeho súčasťou je príves pre 30 bicyklov. Jazdiť bude pravidelne každý víkend a dni pracovného pokoja, a to až do konca septembra,“
vysvetlil František Stano, výkonný riaditeľ krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism.

Zdroj: https://bratislavskykraj.sk