Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » FOTO NA TITULKU » VIDEO + FOTO | Turnaj prípraviek opäť v plnej paráde!

VIDEO + FOTO | Turnaj prípraviek opäť v plnej paráde!

V sobotu dňa 25.6.2022 sa v našej obci uskutočnil už 8.ročník Turnaja prípraviek U11  ,,O pohár starostu obce Závod 2022“. Turnaj pripravil a zorganizoval ŠK Závod.

Ako po iné roky aj tento ročník mal svoje špecifiká. Raz nás trápili vysoké horúčavy, raz obmedzoval COVID a tento rok nám pre zmenu pršalo. Organizátori však dokázali, že vedia zvládnuť aj takúto situáciu a pripraviť pre mladé talenty skvelé podujatie.

Šesť tímov nastúpilo s veľkým elánom. Museli zviesť tvrdé boje, aby napokon zvíťazil ten najlepší.

Tento rok bolo poradie nasledovné:

1.miesto: TJ Veľké Leváre
2.miesto: ŠK Závod „A“
3.miesto: FK Borský Svätý Jur
4.miesto: FK Jabloňové
5.miesto: FC Sekule
6.miesto: ŠK Závod „B“

Za túto milú a vydarenú akciu patrí poďakovanie najmä vedúcemu prípraviek ŠK Závod  Martinovi Tomekovi a Vendelínovi Studeničovi.

Tak isto ďakujeme sponzorom ako Cukrárni Za vodú: pani Krajčírovej za osúšky a majiteľom Ofsajdu Dušanovi a Anne Majzúnovým za občerstvenie. Organizátori ďakujú aj obci za medaily a poháre pre víťazov a rodičom za organizáciu podujatia a skvelé povzbudzovanie.

Športu zdar!!!