Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 28 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Členovia DHZ Závod si prevzali vyznamenanie z rúk prezidenta Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR.

24. mája 2022 sa v Dome Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR v Bratislave uskutočnilo slávnostné udeľovanie vyznamenaní.
Z rúk p. Pavla Ceľucha – prezidenta DPO SR a p. Bc. Jozefa Smolinského – povereného vedúceho Sekretariátu DPO SR, si prevzal
Rád Sv. Floriána“ p. Stanislav Egl.

25. mája 2022 v Dome Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR v Bratislave bolo odovzdané novým držiteľom z rúk prezidenta DPO SR hlavného inšpektora Pavla Ceľucha, za prítomnosti viceprezidenta DPO SR generálneho inšpektora Ing. Zoltána Tánczosa PhD najvyššie vyznamenanie DPO SR – Čestný titul „Zaslúžilý člen DPO SR“. Toto vyznamenanie si osobne prebral aj náš dlhoročný člen p. Jozef Studenič.

Srdečne blahoželáme.