Webové sídlo obce Závod!|piatok, 19 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Hodový turnaj 2021 – S dažďom opreteky

Hodový turnaj 2021 – S dažďom opreteky

Bezpochyby ide o turnaj s najdlhšou tradíciou v našej obci. Minulý rok sa nekonal, nakoľko nepriaznivá pandemická situácia sa postarala o utlmenie všetkých spoločenských aj športových aktivít a to v celom štáte. Tento rok sa turnaj zorganizovať podarilo. Už 29. krát sa stretli priaznivci futbalu na hodovom turnaji „O pohár starostu Obce Závod“. Šesť tímov v skvelej nálade a so zmyslom pre humor sa stretlo po hodovej nedeli v pondelok ráno, aby dokázalo, že ten ich je najlepší.

Súťažné tímy v tomto roku boli:

Benátky, Devils, MFK Amala, Noťasi, Starí páni, Tifosi

MFK Amala sú v súťaži novým tímom. Vytvorili sa z mladých hráčov dorastu a snažili sa ukázať, že mladá krv je najlepšia. Dopadlo to pre nich prekvapivo dobre, skončili nakoniec tretí.

Ani počasie nesklamalo a opäť bojovalo proti všetkým. Silný dážď robil čo mohol, aby sa hráčom hralo čo najťažšie. Ich výkony a vydarené akcie boli o to cennejšie. Našťastie súboje sa skončili bez zranení (drobné zranenia nerátame 😊) a vskutku vydarený turnaj tak ukončil tohtoročné „Závodské hody 2021“.

Poradie 29. ročníka hodového turnaja

"O pohár starostu Obce Závod 2021"
1. - Devils
2. - Starí páni