Webové sídlo obce Závod!|utorok, 23 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » 30.1.2021 | Druhé kolo testovania v KD Závod

30.1.2021 | Druhé kolo testovania v KD Závod

Obecný úrad oznamuje občanom, že druhé kolo testovania na ochorenie Covid-19 bude v našej obci prebiehať presne ako v prvom kole skríningového celoplošného testovania.

V sobotu dňa 30.1.2021 budú zriadené 3 odberné miesta a všetky budú v kultúrnom dome.
Testovanie bude prebiehať v čase od 8:00 do 17:50 s prestávkami v čase od 12 do 13 hodiny.
Jedno odberné miesto bude možné navštíviť bez rezervácie.
Ďalšie
odberné miesta budú fungovať na základe rezervácie cez webové sídlo obce Závod.

Na testovanie je potrebné si so sebou priniesť občiansky preukaz a v prípade detí do 15 rokov preukaz poistenca.

Aby nevznikali dlhé rady, obec opäť spúšťa rezervačný systém, v rámci ktorého sa môžu obyvatelia zaregistrovať na testovanie na konkrétny termín.

Rezervačný systém na testovanie je spustený najprv na prvé odberné miesto.

Odporúčame však každému záujemcovi o testovanie, aby si termín rezervoval vopred.

V prípade veľkého záujmu o rezervácie bude po naplnení prvého odberného miesta,
 spustený rezervačný systém aj pre druhé odberné miesto.

Situáciu na odbernom mieste bude možné sledovať tak ako aj minule cez kameru na webovom sídle obce Závod.