Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » POMOC ĽUĎOM | Verejná zbierka pre rodiny v Prešove

POMOC ĽUĎOM | Verejná zbierka pre rodiny v Prešove

Všetci sme so zármutkom prijali informáciu o tragickej udalosti na prešovskom sídlisku v súvislosti s výbuchom plynu v bytovke. Je to situácia, ktorú iba veľmi ťažko spracujeme, ešte ťažšie sa s ňou dokážeme vysporiadať a vieme, ako veľmi silno zasiahla do osudov mnohých obyvateľov a ich rodín.

Preto Združenie miest a obcí Slovenska dáva do pozornosti verejnú zbierku prostredníctvom ktorej je možné prispieť na zmiernenie zložitej životnej situácie mnohých dotknutých rodín.

Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých výbuchom paneláku na Mukačevskej ulici.

Účet mesto Prešov zriadilo najrýchlejšie, ako to bolo možné. Je to oficiálny účet pomoci ľuďom dotknutých výbuchom. Všetky finančné prostriedky poslané na tento účet budú použité pre zabezpečenie základných potrieb občanov dotknutých tragédiou.

Číslo účtu:

Variabilný symbol:
6122019

QR kód pre mobilné platby – Po naskenovaní QR kódu si skontrolujte automatizovane vložené údaje o čísle účtu a variabilnom symbole.

Na tomto linku nájdete detailné informácie k možnosti verejnej zbierke v rámci transparentného účtu mesta Prešov

Zdroj: Kancelária ZMOS