Webové sídlo obce Závod!|sobota, 20 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Hodový turnaj 2019 – S vetrom opreteky

Hodový turnaj 2019 – S vetrom opreteky

Turnaj s najdlhšou tradíciou v našej obci – aj tak by sme ho mohli nazvať. Už 28 krát sa stretli priaznivci futbalu na hodovom turnaji O pohár starostu obce. Päť tímov v skvelej nálade a so zmyslom pre humor sa stretlo po hodovej nedeli v pondelok ráno, aby dokázalo, že ten ich je najlepší.

Súťažné tímy v tomto roku boli: Devils, Benátky, Starí páni, Jáderkári a Noťasi.

Devils bol v súťaži novým tímom, no skladal sa ako aj ostatné tímy so skalných priaznivcov nášho futbalu, z ktorého viacerí hráči už bojovali v uplynulých ročníkoch pod inou značkou.

Ani počasie nesklamalo a opäť bojovalo proti všetkým. Silný vietor nútil hráčov do aktívnej a rýchlej hry, inak lopty lietali krížom krážom.

Našťastie súboje sa skončili bez zranení (drobné zranenia nerátame ?) a vskutku vydarený turnaj  tak ukončil tohtoročné závodské hody 2019.

Poradie 28. ročníka hodového turnaja
O pohár starostu Obce Závod 2019