Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » DSS Sv.Michala » Symbol zariadenia DSS je už na svojom mieste

Symbol zariadenia DSS je už na svojom mieste

V našom DSS vo štvrtok 2.5.2019 pribudol na fasáde symbol zariadenia, sv.Michal archanjel.

Už dlhšiu dobu po rekonštrukcii vonkajšej fasády nášho zariadenia pre seniorov bolo vidno aj prázdny výklenok. Každý čakal, že sa tam socha objaví, no tejto stále nebolo. Až na podnet pracovníčok obecného úradu, ktoré sa na sochu zložili, bola socha zakúpená a takto aj slávnostne posvätená a osadená do pripraveného výklenku.

Ďakujeme týmto všetkým dobrodincom, ktorí majú naše zariadenie vo svojich srdciach a akýmkoľvek spôsobom pomáhajú. Či už vecne, radou alebo modlitbou za toto mimoriadne osožné zariadenie, ktoré už dávno dokázalo aké je osožné.