Webové sídlo obce Závod!|streda, 1 mája, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » POZVÁNKA | Svetový deň stolného tenisu 2019 v Moravskom Sv. Jáne

POZVÁNKA | Svetový deň stolného tenisu 2019 v Moravskom Sv. Jáne

Medzinárodná stolnotenisová federácia (ITTF) organizuje každoročne Svetový deň stolného tenisu World Table Tennis Day – WTTD , ktorý pripadá na 6.4.2019.
Šortový klub JÁŇAN Moravský Svätý Ján v spolupráci zo ZŠ Sekule a MŠ Moravský Svätý Ján sa zapojí do tohtoročného Svetového dňa stolného tenisu. V piatok 5. apríla v rámci vyučovania pripravíme pre žiakov ZŠ Sekule v telocvičniach ukážky stolného tenisu a súťaže pre žiakov. Pre starších žiakov bude pripravená debata so slovenským reprezentantom v stolnom tenise Ľubomírom Pištejom.
Pre deti v MŠ Moravský Svätý Ján budú predvedené ukážky stolného tenisu a pripravené súťaže.

V nedeľu 7.4.2019 k Svetovému dňu stolného tenisu

budeme organizovať stolnotenisový turnaj

neregistrovaných hráčov s trvalým pobytom v obciach

Moravský Svätý Ján, Sekule, Borský Svätý Jur a Závod.

Turnaj bude so začiatkom o 9:00 v telocvični ZŠ Sekule.
Prihlásiť sa je potrebné do 5.4.2019
e-mail info@skjanan.sk alebo SMS 0905 710 400.
Podľa počtu prihlásených budeme rozdeľovať do súťažných kategórii:
muži do 50 rokov, muži nad 50rokov a ženy.
Pre vytvorenie samostatnej kategórie je potrebné, aby v nej štartovalo minimálne 8 hráčov.

Svetový deň stolného tenisu je charakterizovaný ako oslava radosti, resp. možnosti hrať stolný tenis pre zábavu, táto aktivita má ľudí navzájom spolu spájať, pričom viac dôrazu ako na súťažný stolný tenis sa kladie na zábavu a samotnú účasť na hre. Cieľom je zapojiť do tejto aktivity ľudí, ktorí zvyčajne stolný tenis nehrávajú, vzbudiť v nich lásku k tomuto športu a samozrejme pritiahnuť k stolom nových hráčov, ktorí by sa mu venovali následne aj dlhodobo.

Dúfam, že nám táto akcia podarí a pritiahne k stolného tenisu viac hráčov.
Už sa tešíme, že prídete s nami osláviť Svetový deň stolného tenisu..

Ondrej Kmoško
organizátor a hlavný rozhodca turnaja