Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » Veľké jarné upratovanie 2019 v Závode (IX.ročník) | 13.04.2019

Veľké jarné upratovanie 2019 v Závode (IX.ročník) | 13.04.2019

Obec Závod oznamuje všetkým spoluobčanom:
v sobotu dňa 13. apríla 2019 od 9:00 hod.

sa v našej obci uskutoční
VEĽKÉ JARNÉ UPRATOVANIE.

V prípade priaznivého počasia budeme čistiť dedinu a okolie našej obce.
Vyzývame preto organizácie pôsobiace v našej obci,  všetkých občanov, aby sa zúčastnili a akýmkoľvek spôsobom pripojili do tejto akcie.

Starších občanov žiadame o pomoc pri upratovaní a čistení parkovej zelene a všetkých ostatných žiadame o pomoc s likvidáciou čiernych skládok v okolí obce.

ZEM-srdce_1_Ráno od 8:30 do 9:00 pred vchodom Kultúrneho domu pracovníci OÚ zabezpečia výdaj plastových vriec a ochranných pomôcok všetkým záujemcom a organizáciám.
Tak isto bude možné tieto si vyžiadať telefonicky na tel. čísle: 034 7799312. V prípade potreby vám ich doručíme až na miesto čiernej skládky, ktorú budete likvidovať.

Upratovanie okolo domov

Všetky práce budú koordinované cez obecný úrad. Na tel.čísle: 034-7799312 môžete počas sobotňajšieho dopoludnia hlásiť miesta, z ktorých bude potrebné zozbieraný odpad poodvážať. Ak sa počas soboty nestihne poodvážať vyzbieraný odpad z vyčistených lokalít, pracovníci OÚ dokončia odvoz cez týždeň.

Obec zabezpečí zdarma občerstvenie všetkým účastníkom brigády pečienky
a Pasienková a Lesná Spoločnosť zabezpečí nápoj.
Po skončení brigády bude občerstvenie podávané v bufete na futbalovom štadióne, podobne, ako v minulom roku.