Webové sídlo obce Závod!|piatok, august 17, 2018
PRÁVE STE TU: Home » FOTO NA TITULKU » Fašiangový karneval 2018 opäť prilákal mnoho detí (Fotogaléria)
  • Hladaj :

Fašiangový karneval 2018 opäť prilákal mnoho detí (Fotogaléria)

Prvý februárový deň si žiaci Základnej školy Závod spríjemnili tradičným fašiangovým karnevalom.

Naši najmenší, ale aj starší žiaci, sa začali stretávať v Kultúrnom dome, kde na nich čakala farebná výzdoba a veľa prekvapení.

Deti sa nedali zahanbiť a ukázali nám, že fantázii sa medze nekladú. Na tanečnom parkete sme mohli stretnúť Včielku Máju, Červenú Čiapočku a vlka, princezné, upírov, malé lienky, Batmana, Supermana a ďalších superhrdinov. Deti tancovali s “Kovbojkou”, s “doktorkou Bacilovou” na hudbu, o ktorú sa postaral VJ-X. V bufete si deti mohli zakúpiť osviežujúce nápoje, pre hladošov boli pripravené hotdogy a obľúbené maškrty.

Samozrejme nemohla chýbať tombola, v ktorej deti vyhrali krásne hračky, alebo potrebné pomôcky do školy. Vysoká účasť rodičov s deťmi na karnevale nás teší a preto sa nevieme dočkať budúceho roka.

V neposlednom rade sa chceme poďakovať našim sponzorom.
 – Obecný úrad Závod
–  Rodičovské združenie pri základnej škole Závod
– Hasičský zbor Závod
– rodina Pšenicová
– rodina Blažeková
– kolektív zamestnancov ZŠ s MŠ Závod.
Ďakujeme.

FOTOGALÉRIA