Webové sídlo obce Závod!|utorok, 23 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Počas prázdnin sa na škole nie len rekonštruovalo ale aj spievalo a nakrúcalo….

Počas prázdnin sa na škole nie len rekonštruovalo ale aj spievalo a nakrúcalo….

Miro Jaroš nakrúcal nový videoklip pre deti opäť v Závode.

Na fotke sú šikovné účinkujúce deti v úlohe pani učiteľky.

V roku 2015 nakrúcal v našej Základnej škole videoklip k pesničke Do školy sa teším!, ktorá je mimoriadne obľúbená medzi žiakmi v ZŠ ale aj deťmi v MŠ. Keďže sa mu naša škola páčila, tak sa rozhodol tento rok opäť vrátiť, aby nakrútil v nej prvú časť dvoj-klipu Šikovník vs. Narodeniny. Sú to zároveň posledné dva videoklipy, ktoré potrebuje na dokončenie  DVD2.

Miro Jaroš sa na konci nakrúcania poďakoval výrobnému štábu, make-up artistkám, stajlistke a jej pomocníkom, nezabudol ani na pani riaditeľku Blechovú z našej  ZŠ s MŠ za poskytnutie priestorov. Ako sa hovorí: „To najlepšie na koniec!“ poďakoval naším kuchárkam, ktoré všetkým navarili obed v školskej jedálni a tiež rodičom, ktorí mu zverili svoje deti.
Nakoniec už len skonštatoval: „Poviem vám – je sa na čo tešiť! Už nech je to DVD2 tu.“