Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » Kultúrne leto v Centrálnom parku 2.časť – HS RYTMUS

Kultúrne leto v Centrálnom parku 2.časť – HS RYTMUS

Obec Závod a DHZ Závod
srdečne pozývajú širokú verejnosť na ďalšie pokračovanie
Kultúrneho Leta – „Enem pro nás a naše dzeci““
dňa 12.08.2017 od 17:00 do 23:00 v Centrálnom parku pri Hasični
kde Vám
spríjemní po
poludnie
HS – RYTMUS

Kto sme:

Naša kapela už viac ako 20 rokov zabáva ľudí pri rôznych hudobných podujatiach ako sú to plesy, svadby, oslavy a rôzne iné hudobné podujatia.Najradšej hráme, keď je plný parket, ale môžme vám zahrať aj na počúvanie. Z dychovej hudby ponúkame široký sortiment skladieb slovenských, moravských aj staročeských. Moderné pesničky hráme v štýle Repete, českej a slovenskej pop music a venujeme sa aj zahraničným tanečným pesničkám. Zo slaďákov si môžete v našom podaní vypočuť duetá S tím bláznem, V slepých uličkách, Jen jednou,ale i POkoj v duši, U nebeských bran, Už mi lásko neni 20 let a mnoho iných….

Členovia kapely
Peter Rýdzi – spevák, bubeník, Pavol Kukuča – trubkár, spevák, Peter Zámečník – trubkár, spevák, Zuzana Kukučová – speváčka, klávesáčka, zvukárka, Jana Kukučová – speváčka, klávesáčka, kapelníčka