Webové sídlo obce Závod!|streda, 29 mája, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » Koncert DUO JAMAHA a ich hosť OZEFA OMÁČKECH

Koncert DUO JAMAHA a ich hosť OZEFA OMÁČKECH 

Pozvánka na hudobno – zábavný program:

Duo Jamaha a OzefaDUO JAMAHA
a ich hosť
OZEFA
OMÁČKEC
H


v nedeľu 20.11.2016 o 16:00 v kinosále KD Závod

VYPREDANÉ
Predpredaj vstupeniek od 1.10.2016 po 18:00 na č. domu 224 Závod
alebo info na t.č. 0905 311 495.


header-otherPOP-ZÁBAVA pre všetky vekové generácie, to je hudobná skupina      D U O   J A M A H A    ktorá pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci. Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov.

Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou ,,Tanz mit mir heute Nacht´´za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Výber piesní tejto hudobnej skupiny je multižánrový pre všetky vekové generácie, ktorý je zárukou skvelej zábavy. Repertoár tvorí vlastná tvorba, okrem vlastnej tvorby nechýbajú ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce, zahraničné hity, či moderné remixy

Vystúpenia DUO JAMAHA sú zamerané na koncertné vystúpenia, zábavné hudobné programy, estrády, svadby, zábavy, oslavy, plesy, firemné večierky, či iné kultúrno-spoločenské akcie.

Ako hovoríme: ,, Prídeme zahrať všade tam, kde potrebujú hudbu a zábavu.“

Kapela v súčasnej zostave pôsobí v televíznych projektoch česko-slovenskej televízie ŠLÁGR TV, kde prezentuje svoje piesne a videoklipy natáčané z domáceho, ale aj zahraničného prostredia.

Kapela pôsobí nielen na celom Slovensku, ale aj v Čechách a v zahraničí.

ĎAKUJEME všetkým ľuďom a fanúšikom za podporu a priazeň.