Webové sídlo obce Závod!|streda, 24 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Aké je to „NAJ“ v našom regióne?

Aké je to „NAJ“ v našom regióne?

okres_malackyV rámci Slovenska regionálne rozvojové agentúry v ISRRA spracúvajú pre Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja podklady pre najzaujímavejšie hmotné i nehmotné regionálne jedinečnosti – pozoruhodnosti z rôznych oblastí ako kultúrne dedičstvo, významné osobnosti, prírodné i budované (umelé) prostredie človeka, pôdohospodárstvo, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, priemyselné a technické riešenia, turizmus a gastronómia, resp. kulinárska kultúra, zdravie a životný štýl i šport. Sme presvedčení, že každá obec či lokalita sa má čím pochváliť a iste má svoje jedinečnosti. Je ich potrebné zdokumentovať, nech sú čo najlepšie zachované pre budúce generácie.

Pozrite si prvé vytvorené Video z krásnych jedinečností Záhoria nasledujúcich lokalít:

Malacky, Stupava, Kuchyňa, Lozorno, Pernek,
Plavecké Podhradie, Studienka, Veľké Leváre, Gajary, Závod