Webové sídlo obce Závod!|piatok, 7 októbra, 2022
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Večer šampiónov

Večer šampiónov 

Obec Závod v spolupráci s Kultúrnou komisiou pri OZ Závod pripravuje športový galavečer Večer šampiónov, ktorý sa uskutoční v piatok 15.2.2013 o 19:00 hod v kinosále KD Závod. Pri tejto príležitosti bude vyhlásená ANKETA o najlepšieho športovca a Najlepšie športové družstvo obce Závod za rok 2012.

Hlasovanie bude prebiehať v čase:

od 1. 2. 2013 do 15. 2. 2013 (do 12:00 hod)

Výsledky hlasovania budú zverejnené na internete a na informačnej tabuli obce Závod a následne oznámené 15. 2. 2013 na galavečeri „VEČER ŠAMPIÓNOV“.

Ponúkame občanom, aby si vybrali svojho favorita  a  favoritov !!!

Okrem anketových ocenení budú odovzdané aj ceny AKADÉMIE.

Spôsob hlasovania :

Anketa bude spustená v piatok 1. 2. 2013 !!!

Hlasovanie bude možné len cez internet a to prostredníctvom oficiálnej stránky obce Závod www.obeczavod.sk . Hlasujúci môže v ANKETE označiť len jednu možnosť pre najlepšieho športovca a len jednu možnosť pre najlepšie športové družstvo. ( 1 PC = 1 hlas pre športovca, 1 hlas pre družstvo = spolu 2 hlasy).

V prípade, ak by ste chceli ešte nominovať ďalšieho športovca z obce alebo sa prihlásiť, je potrebné sa nahlásiť do piatka 1.2.2013 !!!

Nominácie športové družstvá:

  • Floorball dievčatá
  • Floorball chlapci
  • Vybíjaná dievčatá
  • Volejbal dievčatá
  • Futbal A-mužstvo
  • Futbal žiaci
  • Dobrovoľný hasičský zbor Závod
  • Kynológia
  • Turistický oddiel
  • Športový rybolov
  • Športová streľba

Nominácie športovci – jednotlivci:

  • Čemba Lukáš – Futbal
  • Čemba Marek – Futbal
  • Vrablec Martin – Futbal
  • Baláž Radovan – Karate
  • Dzúrová Vladimíra – Karate
  • Horváth Erik – Karate
  • Vrablecová Kristína – Karate
  • Vrablec Martin – Karate
  • Kúbek Ivan – Kung Fu
  • Kalma Jakub – Box
  • Studenič Norbert – Box
  • Šišolák Mário – Box
  • Baňovičová Monika – Atletika
  • Palkovič Pavol – Atletika
  • Palkovič Tomáš – Atletika
  • Mário Blažek – Atletika, florball
  • Kristína Martinusová – Atletika, florball, vybíjaná
  • Ján Diviak – stolný tenis