Webové sídlo obce Závod!|sobota, 27 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » MyHepy hneď v úvode bodovalo…

MyHepy hneď v úvode bodovalo…

Občianske združenie MyHepy pred týždňom veľa Závodzanov ešte nepoznalo. No to sa uplynulý víkend zmenilo. Premiérová akcia združenia stála za pozornosť. Blížiaci sa MDD bol ideálnou príležitosťou zviditeľniť sa a naznačiť aj budúce smerovanie združenia. Akcia pod taktovkou p. Zlatice Šišolákovej, ktorá je zároveň aj poslankyňou OZ v Závode sa vydarila a bola mimoriadne úspešná. Spokojnosť a šťastné úsmevy detí, pohoda v očiach rodičov. Atrakcie ako maľovanie na tvár, kolotoč, trampolína či nafukovací hrad zdarma – to boli silné esá a bolo vidno, že organizátori sa trafili. Po krásnom poobedí a miernej únave iste prišlo vhod aj kino, ktoré bolo tiež zdarma. Závod prežil aj vďaka tejto akcii jeden z krásnych víkendov a za to organizátorom úprimne ďakujeme.

Ing. Peter Vrablec – starosta