Webové sídlo obce Závod!|piatok, 26 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Veľké jarné upratovanie obce Závod

Veľké jarné upratovanie obce Závod

Vážení spoluobyvatelia, všetkých Vás pozývame na veľké jarné upratovanie obce Závod, ktoré sa uskutoční v sobotu 24.3.2012 v čase od 9.00 hod. do 14.00 hod.

1)     Poupratujte si okolie svojho domu, predzáhradky, kanálu pred domom.

2)     Zbavte sa zadarmo veľkoobjemného odpadu!

Zelený odpad (konáre, trávu, lístie atď.) vozte na Dočasný zberný dvor za železničnú stanicu. Ak potrebujete jeho odvoz kontaktujte Obecný úrad na čísle: 034/ 77 99 254. Zelený odpad nesmie obsahovať iný odpad!

Separovaný odpad (plasty, papier, sklo, kovy, elektroodpad) vozte na zberné miesto pri Obecnom úrade.  Pneumatiky vozte na Dočasný zberný dvor.

Veľkoobjemný odpad (nábytok, matrace, polystyrén, linoleum atď.) vozte k rampe na Dočasný zberný dvor za železničnú stanicu.

Stavebný odpad (betón, tehly, škridla, suť) vozte na Dočasný zberný dvor za železničnú stanicu. Stavebný odpad nesmie obsahovať iný odpad!

3)     Budeme čistiť čierne skládky odpadu!

V rámci projektu Deň Zeme Vás pozývame na čistenie čiernych skládok odpadu. Stretneme sa dňa 24.3.2012 o 9.00 hod. pred Obecným úradom. Budeme čistiť, separovať, čierne skládky v lokalite „Nad Jazierkom“ ,  „Pri Obecnej tehelni“ a na „Dočasnom zbernom dvore“.

Čistiť však môžete i iné čierne skládky, ktoré sú v blízkosti vášho domu. Plastové vrecia dostanete pri Obecnom úrade. Vyseparovaný odpad (plast, sklo, plechy, papier, pneumatiky) vozte na zberné miesto pri obecnom úrade. Fotky z čistenia posielajte na adresu sekretariat@obeczavod.sk a kultura@obeczavod.sk .

Všetkým Vám vopred ďakujeme za účasť a pomoc pri čistení našej obce Závod.

Obecný úrad

Komisia životného prostredia