Webové sídlo obce Závod!|nedeľa, 26 júna, 2022
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Večer šampiónov

Večer šampiónov 

Obec Závod v spolupráci s Kultúrnou komisiou pri OZ Závod vyhlásilo ANKETU O NAJLEPŠIEHO ŠPORTOVCA A NAJLEPŠIE ŠPORTOVÉ DRUŽSTVO OBCE ZÁVOD ZA ROK 2011.

Hlasovanie bude prebiehať v čase od 12. 01. 2012 (od 15:00 hod) do 26. 01. 2012 ( do 12:00 hod ). Výsledky hlasovania budú zverejnené a následne oznámené  27. 01. 2012 o 19:00 hod. v kinosále KD Závod na  galavečeri „VEČER ŠAMPIÓNOV“ .

Ponúkame občanom, aby si vybrali svojho favorita  a  favoritov !!!

Spôsob hlasovania :

Hlasovať je možné len cez internet a to prostredníctvom oficiálnej stránky obce Závod www.obeczavod.sk . Hlasujúci môže v ANKETE označiť len jednu možnosť pre najlepšieho športovca a len jednu možnosť pre najlepšie športové družstvo. ( 1 PC = 1 hlas pre športovca a 1 hlas pre družstvo = spolu 2 hlasy).

(Anketa je zverejnená na hlavnej stránke vpravo dole)

Nominácie športové družstvá:

  • Mladý zdravotníci (Erik Hupka, Katrin Madeleine Fabušová, Lipták Kristián, Lipták Dávid, Studeničová Petra, Funtová Kristína, Glasa Denis, Hollý Oliver, Dúšková Dominika, Mračnová Michaela, Knotek Dominik)
  • Floorball dievčatá (Prelcová Diana, Figurová Petra, Martinusová Kristína, Ničová Veronika, Trajlínková Patrícia, Žáková Kristína, Čermáková Michaela, Knotková Michaela, Chvátalová Jarmila)
  • Floorball chlapci (Zaklai Alexander, Horváth Erik, Hollý Oliver, Glasa Denis, Knotek Dominik, Blažek Mário, Martinkovič Dominik, Podkovčík Denis, Martinus Denis, Hajdin Kristián, Čermák Miroslav)
  • Vybíjaná staršie dievčatá (Krajčírová Mária, Drahošová Silvia, Šišoláková Scarlett, Chudejová Alexandra, Smrtičová Viktória, Reiselová Alexandra, Majzúnová Romana, Funtová Kristína, Dúšková Dominika, Martinusová Kristína, Šišoláková Barbora)
  • Vybíjaná mix mladšie žiačky (Dedíková Vanesa, Gállová Sofia, Valentová Simona, Studeničová Petra, Podkovčíková Vanda, Svitničová Miroslava, Čermáková Michaela, Kochová Kristína, Reifová Simona)
  • Futbal A-mužstvo (tréneri: Košický Marián, Procházka Ján – Babirát Roman, Vašek Denis, Majzún Radovan, Kováč Róbert,  Brenkus Radovan, Blecha Marek, Blecha Roman, Žák Roman, Procházka Ján, Drahoš Michal, Andrla Richard, Šíp Andrej, Šišolák Juraj, Uhrinec Pavol, Krajčír Alexander, Dúška Michal)
  • Plameň – mladí hasiči
  • Kynológia (Saskia Durkošová, Zuzana Durkošová, Marek Miženko, Milan Egl, Igor Adámy, Martin Kozárek, Natália Spišeková,…)
  • Turistický oddiel – Mgr. Jana Jediná (Adam Kopiar, Vrabček Viliam, Ševečková Natália, Brinkáč Tomáš, Kubina Michal, Šišuláková Bibiana, Belanová Viktória, Dian Patrik, Hajdin Dávid, Kopiar Jakub, Žilavý Marcel, Jurkovičová Kristína, Rišková Henrieta, Kochová Kristína, Kopčová Jasmína, Lenghartová Hana)
  • Športový rybolov – (predseda MO SRZ Závod – Ján Verner)

Nominácie športovci – jednotlivci:

  • Čemba Lukáš – Futbal
  • Čemba Marek – Futbal
  • Vrablec Martin – Futbal
  • Baláž Radovan – Karate
  • Dzúrová Vladimíra – Karate
  • Horváth Erik – Karate
  • Vrablecová Kristína – Karate
  • Vrablec Martin – Karate
  • Kúbek Ivan – Kung Fu
  • Kalma Jakub – Box
  • Studenič Norbert – Box
  • Šišolák Mário – Box
  • Baňovičová Monika – Atletika
  • Palkovič Pavol – Atletika
  • Palkovič Tomáš – Atletika