Webové sídlo obce Závod!|streda, júl 28, 2021
PRÁVE STE TU: Home » NEWS2 » Oznam | Vývoz komunálneho odpadu (13. a 14.7.)
  • Hladaj :

Oznam | Vývoz komunálneho odpadu (13. a 14.7.)

Prvý vývoz komunálneho odpadu realizovaný novou spoločnosťou KOSIT WEST s.r.o. sa v našej obci uskutoční počas dvoch dní,

v utorok a v stredu 13. a 14.7.2021.

Smetné nádoby, ktoré nebudú vyprázdnené v prvý deň, treba opätovne vyložiť alebo ponechať vonku do ďalšieho dňa. Vyvážané budú len smetné nádoby, ktoré majú namontovaný čip na sledovanie váhy vyvezeného odpadu z jednotlivých domácností. Harmonogram na nasledujúce vývozy bude zverejnený dodatočne, nakoľko až po prvom zbere bude možné stanoviť, či v budúcnosti bude odpad zo všetkých nádob zozbieraný a odvezený v jeden deň, alebo budú určené ulice, z ktorých bude vyvážané v utorok a z ktorých bude vyvážané v stredu.

Upozorňujeme občanov, že poškodenie smetnej nádoby pri vývoze odpadu treba nahlásiť na obecný úrad najneskôr v nasledujúci deň po vývoze. Pri neskoršom nahlásení nebude môcť byť nádoba bezplatne vymenená.

Ďakujeme občanom za pochopenie a spoluprácu.