Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 25 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Pozvánka na Svatojánské krojované hody

Pozvánka na Svatojánské krojované hody

Obec Moravský Svätý Ján Vás srdečne pozýva na tradičný Svätojánsky jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu, 20.06. so začiatkom o 07:00 hodine. O dobrú náladu sa v priestoroch zdravotného strediska postará hudobná skupina MIX. Na všetkých čaká bohaté občerstvenie, vystúpenie detí z tanečných krúžkov veľa ďalších sprievodných akcií.

Zároveň v spolupráci s FZ Fjertúšek pozývame všetkých krojovaných aj nekrojovaných, domácich aj cezpoľných na Svatojánské krojované hody, ktoré sa konajú v sobotu, 20. júna 2015.

Program:

Krojované-hody-595x320  dychová hudba Lácaranka a cimbálová muzika Slovácko mladší.

Stretnutie krojovaných, ktorí sa chcú zapojiť do sprievodu bude o 15.00 pri Obecnom úrade.
O občerstvenie sa postará FZ Fjertúšek
Tešíme sa na Vás všetkých.