Webové sídlo obce Závod!|štvrtok, 28 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » Večer autentického folklóru zo Závodu v Bratislave

Večer autentického folklóru zo Závodu v Bratislave

V piatok 25.05.2018 sa obec Závod spolu s DFS a FS Závodzan prezentovali na podujatí „Večer autentického folklóru“, ktorý pod záštitou primátora mestskej časti Bratislava-Petržalka organizuje každý mesiac Dom kultúry Zrkadlový háj.

Reportáž

Májový termín patril prezentovaniu obce Závod spolu s DFS a FS Závodzan v približne 90-minútovom vystúpení kde sa predstavili všetky generácie účinkujúcich, vybrané časti zo známych pásiem (Detské pásmo, Pracovné tance, Žňa, Dožinky, Regrúti, Závodská svadba) a pridali aj pár noviniek, ktoré si určite nenechajte ujsť počas blížiacich sa VIII. Závodských Bezchleba Hodov v sobotu 30.06.2018 od 9:00, na ktoré Vás už teraz pozývame. Okrem folklóru bola prezentovaná naša obec aj v 15 minútovom video-dokumente ktorý si môžete pozrieť.

Video-dokument o obci Závod