Webové sídlo obce Závod!|sobota, 20 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Obecný úrad » Kultúrne a spoločenské aktivity » VIDEO # Gulášmajster 2018 – Memoriál Viliama Boďu

VIDEO # Gulášmajster 2018 – Memoriál Viliama Boďu

Tohtoročný Gulášmajster – Memoriál Viliama Boďu, privítal mrazivým ránom 17 súťažných družstiev. S porovnaním predchádzajúceho ročníka to bol nárast o tri družstvá. Zároveň boli aj tri súťažné družstvá mimo našej obce a to Kúty, Senica a Veľké Leváre. Taktiež aj porota bola posilnená o 2 členov.
Táto sobota bola posledná fašiangová sobota a ako by to mohli byť na fašiangy bez hudby, spevu, tanca a maškár?  O to sa postaral náš DFS Závodzan na pravé poludnie, kedy sa vmiešal do davu ľudí a vniesol tak závan dávnych čias.

I keď bola chladná sobota závodskím veteránom a ich mašinám to vôbec nevadilo, dokonca kto mal odvahu a chuť na vietor vo vlasoch, tomu dopriali okružnú jazdu okolo Centrálneho parku.

Atmosféru boja o najlepší kotlíkový guláš Vám priblížime v nasledujúcom VIDEU.

VÝSLEDKY A FOTOGALÉRIU MÔŽETE POZRIEŤ   ⇒TU