Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » FOTO NA TITULKU » Fašiangový karneval 2018 opäť prilákal mnoho detí (Fotogaléria)

Fašiangový karneval 2018 opäť prilákal mnoho detí (Fotogaléria)

Prvý februárový deň si žiaci Základnej školy Závod spríjemnili tradičným fašiangovým karnevalom.

Naši najmenší, ale aj starší žiaci, sa začali stretávať v Kultúrnom dome, kde na nich čakala farebná výzdoba a veľa prekvapení.

Deti sa nedali zahanbiť a ukázali nám, že fantázii sa medze nekladú. Na tanečnom parkete sme mohli stretnúť Včielku Máju, Červenú Čiapočku a vlka, princezné, upírov, malé lienky, Batmana, Supermana a ďalších superhrdinov. Deti tancovali s „Kovbojkou“, s „doktorkou Bacilovou“ na hudbu, o ktorú sa postaral VJ-X. V bufete si deti mohli zakúpiť osviežujúce nápoje, pre hladošov boli pripravené hotdogy a obľúbené maškrty.

Samozrejme nemohla chýbať tombola, v ktorej deti vyhrali krásne hračky, alebo potrebné pomôcky do školy. Vysoká účasť rodičov s deťmi na karnevale nás teší a preto sa nevieme dočkať budúceho roka.

V neposlednom rade sa chceme poďakovať našim sponzorom.
 – Obecný úrad Závod
–  Rodičovské združenie pri základnej škole Závod
– Hasičský zbor Závod
– rodina Pšenicová
– rodina Blažeková
– kolektív zamestnancov ZŠ s MŠ Závod.
Ďakujeme.

FOTOGALÉRIA