Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Memoriál Jozefa Gajdu (19.6.16) – výsledky

Memoriál Jozefa Gajdu (19.6.16) – výsledky

Memorial JG - Rodina
19.júna 2016 sa na futbalovom štadióne v Závode uskutočnil turnaj dospelých –
,,Memoriál Jozefa Gajdu“,
ktorý sa otvoril za prítomnosti manželky p. Anny Gajdovej a dcér zosnulého, bývalého starostu Jozefa Gajdu.

Memoriál J.Gajdu

ŠK Závod na štadióne privítal tri mužstvá:

ŠK Gajary,
FK Malé Leváre,
FK Studienka.

Turnaj otvoril zápas domáceho mužstva proti mužstvu z Malých Levár, ktoré sa po piatich góloch Michala Koporca tešilo z výhry 2:5. Za domácich dvakrát skóroval Martin Drahoš. Na zdolanie Malých Levár to však nestačilo.

V druhom zápase nastúpili proti sebe mužstvá ŠK Gajary a FK Studienka. Zápas za v riadnom hracom čase skončil remízou 3:3,a tak nasledovali pokutové kopy. Strelcami gólov boli Daniel Jurkovič, Stanislav Lapin, Nikolas Kolesár – Martin Šíra, Richard Hájek, Mário Taškár.

O 3.miesto zabojovali hráči ŠK Závod proti hráčom ŠK Gajary. Aj tento zápas sa skončil nerozhodne 2:2. Góly vsietili Martin Drahoš a Marek Miženko – Adrián Šíra a Richard Hájek. Po pokutových kopoch (3:4) bolo rozhodnuté. 3.miesto získali ŠK Gajary.

Vo finále sa stretli hráči FK Malé Leváre s hráčmi FK Studienka. Zápas bol napínavý, ale spoznali sme víťaza v riadnom hracom čase. Po góloch Michala Koporca a Romana Lengharta sa víťazom I. ročníka turnaja dospelých – ,,Memoriála Jozefa Gajdu“ stalo mužstvo z Malých Levár. Za Studienku skóroval Miroslav Ťažký.

Memorial JG - VyhlasovaniHráči boli hodnotení aj individuálne v troch kategóriách:
– najlepší brankár turnaja
Jakub Babirát (ŠK Závod)
– najlepší hráč turnaja
Stanislav Lapin (FK Studienka)
– najlepší strelec turnaja
Michal Koporec (FK M. Leváre)

Memorial JG - Poháre
Zúčastnené mužstvá dostali poháre a ocenení hráči pamätné sošky.
FK Malé Leváre získali okrem pohára za I. miesto i putovný pohár.
Ceny odovzdávala p. Anna Gajdová spolu s prezidentom klubu p. Adriánom Mikuličom.

Ďakujeme všetkých hráčom, funkcionárom i fanúšikom, ktorí sa prišli pozrieť a podporiť svoje mužstvo.
Tešíme sa na druhý ročník Memoriálu Jozefa Gajdu. (N.Š.)

Fotoalbum z podujatia nájdete na FB ŠK Závod:FB najdete nas

Zdroj: ŠK Závod