Webové sídlo obce Závod!|piatok, 19 apríla, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Organizácie, združenia v obci » Info Šport » Hráči prípravky na majstrovskom zápase Fortuna ligy FK Senica – ŽP Šport Podbrezová

DSC_1510Výbor ŠK Závod zrealizoval pre hráčov a rodičov predprípravky a prípravky na sobotu 7. mája 2016 spoločensko-športové popoludnie. Po víťaznom domácom majstrovskom zápase prípravky s FC Rohožník (15:3) vyrazilo dvadsaťštyri hráčov, spolu s rodičmi, autami do Senice. „Veľkou“ úlohou malých hráčov ŠK Závod bolo odprevadiť fortunaligistov pred úvodným výkopom na ihrisko.

DSC02237

Ešte predtým si však energiu stihli doplniť večerou v senickej Pizzerii Morgen. Po príchode na štadión FK Senica sa prezliekli do dresov dvoch farieb FK Senica.

DSC_1584Senickí funkcionári zároveň oznámili zmenu nástupu na ihrisko: s ligistami nebudú kráčať len deti, ale aj mamičky. V súvislosti s Dňom matiek ligisti mamičkám priamo na ihrisku odovzdali červené ruže, načo prítomní diváci reagovali spontánnym potleskom.

DSC02293Po nástupe sme sa prezliekli do našich klubových súprav a na vyhradenom mieste tribúny sme mohli sledovať zápas Fortuna ligy.

Touto cestou funkcionárom FK Senica a výboru ŠK Závod za všetko veľmi pekne ďakujeme!

Hráči predprípravky a prípravky ŠK Závod a ich rodičia.