Webové sídlo obce Závod!|piatok, 29 marca, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Pozvánky na spoločenské akcie » Pozvánka na VII.ročník # ZÁVODSKÉ BEZCHLEBA HODY 2016

Pozvánka na VII.ročník # ZÁVODSKÉ BEZCHLEBA HODY 2016

Obecný úrad a Malokarpatské osvetové stredisko v Modre
srdečne pozýva širokú verejnosť na VI.ročník obecných slávností :

"Závodské Bezchleba hody 2017"

Poďte s nami hodovať, spievať si a tancovať.

Slávnosť začne 02.07.2016 o 09:00 Dedinským jarmokom na Jarmočnom námestí a Družstevnej ulici.
Otvorenie obecných slávností začne o 11:00 príhovorom starostu obce Závod na pódiu v Centrálom Parku.

BchH15[1]Okrem jarmoku budú pripravené rôzne atrakcie ako napríklad: 9D-CINEMA, kolotoč…
V popoludňajších hodinách zavítajú aj poľnohospodársky veteráni s ukážkovou jazdou a prehliadkou techniky.

VI.ročník ZÁVODSKÝCH BEZCHLEBA HODOV
Vám predstaví zase niečo nové a to:
Krajskú súťaž a prehliadku
detských a mládežníckych DH Bratislavského kraja

Program vystúpení Folklórnych súborov, Ľudových súborov či Dychových kapiel nájdete na plagátoch v obci, na webe, v novinovej tlači pred akciou.
Po vystúpení FS ZÁVODZAN Vám do tanca a spevu do samého konca bude hrať Dychová hudba Lanžhotčanka.
Občerstvenie
počas obecných slávností pre vás zabezpečia združenia z našej obce:  Hasiči, Futbalisti, Folkloristi, Poľovníci,  Klub Dôchodcov a Kynológia.

DSC_0500

Taktiež aj tento rok sme pripravení na počasie, tak aby ste mali pohodlie, nepieklo na vás slnko, či nespadla nejaká kvapka.

Udalosť na FB – Obec Závod

QR FB Event - VI.Bezchleba Hody 2016Pozvánka od detí z našej ZŠ.

Plagát od detí

Súradnice Centrálneho Parku